Pozvánky:

Priravujeme
25. - 26. června 2016, Říčany: FINÁLE KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ 2016
Pro chlapce, kteří postoupili ze základního kola (z Jinec: Červenka, Krejča, Šmejkal).
Pro dívky doporučené trenérem (z Jinec: Lísková, Šmejkalová).
Letos není zabezpečeno ubytování.
Obecné propozice krajského přeboru zde
Propozice turnaje zde
Postupující do finále zde
Jídelníček zde
Loňský finálový turnaj k připomenutí zde
Na snímku Miroslava Maršálka je Jakub Šmejkal postupující do finále KP.



Priravujeme
29. června 2016, klubovna : ZÁVĚREČNÁ SCHŮZKA SE SOUTĚŽEMI - 2016
Pro všechny děti a mládež, i nešachisty.
Vyhodnocení celoroční soutěže Pionýra s předáním odměn přítomným.
Nešachové (možná i šachové) soutěže.
Budou k nahlédnutí fotografie z letošních akcí, nejen šachových.
Pobavit se můžete nad některými historickými obrázky z našich akcí.

Ilustrační obrázek z jedné z předešlých akcí Pionýra.



Priravujeme
3. července, Jince, Společenské centrum, klubovna: PRVNÍ LETNÍ MINITURNAJ 2016
Pro všechny zájemce bez rozdílu věku a výkonnosti.
POZOR! Nebude se tentokrát hrát o všech nedělích.
Další termíny zveřejníme ještě před prázdninami.

Snímek Miroslava Maršálka je z loňských letních miniturnajů.



informace: Miroslav Maršálek, telefony: 702067510 (318692699)
e-mail: miroslav.marsalek@volny.cz

Akce (další připravované) zde
Propozice zde



Uskutečnilo se:

Uskutecnilose
18. května, Jince - PŘEBOR MATEŘSKÉ ŠKOLY 2016
K rekordní účasti pomohli hráči ze Zdic a ze Žebráku.
Zvítězil David Zárybnický z Ohrazenice.
Tři nejlepší obdrželi velké perníkové medaile.

Foto: Vítěz David Zárybnický.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
2. května, Říčany - KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2016
Hodně omlazené družstvo Jinec nastooupilo v plné sestavě.
Do 5. kola podalo celkově pěkný výkon ale posledná 2 kola se nepovedla.
Udělal se velký kus práce pro budoucnost, máme podklady pro přípravu.

Foto: Nejlepších výsledků dosáhl Václav Vejr na 1. šachovnici.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
28. dubna, Region Příbram - ZÁKLADNÍ KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU 2016
Konečný stav po 5. turnaji v Příbrami.
Proběhl poslední turnaj v Jincích - Pěšec 16. dubna.
Postupující jsou zvýrazněni zeleně. Dívky mají volnou účast.
Finále proběhne 25. - 26. června 2016 v Říčanech - bez ubytování.
Byly provedeny drobné úpravy u kategorie H12.

Snímek Miroslava Maršálka z turnaje O Příbramskou dámu 2016.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
24. dubna, Praha - 183. TURNAJ ŚK DOPRAVNÍ PODNIK 2016
Z Jinec se zúčastnil Martin Šilhánek.

Ilustrační foto Miroslava Maršálka s Martinem Šilhánkem.
Výsledky turnaje a Martina zde

Uskutecnilose
16. dubna, Jince - O JINECKÉHO PĚŠCE 2016
Zvítězil Martin Šilhánek - Pionýrská skupina Jince a TJ Jince.
Madaile dále získali Vojtěch Kovářík z Příbrami a Vojtěch Dudek z Jawy Brodce.
Ze zapomenutých věcí se zatím nikdo nepřihlásil o jednu čepici.

Na výřezu snímku Ireny Ungrové je vítěz turnaje Martin Šilhánek.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
2. dubna, Neratovcie - KRAJSKÝ PŘEBOR V RAPID ŠACHU 2016
Obsadili jsme jen kategorie dívek do 10, chlapců do 14 let a dorostenecký turnaj.
Tereza Lísková byla druhá v dívkách a postoupila na Mistrovství ČR 2016.
Nejvyšší republiková soutěž se uskuteční v září.

Na snímku Miroslava Maršálka je Tereza Lísková při turnaji.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
28. března, Jince - VELIKONOČNÍ TURNAJ V MODRÉM 2016
Zvítězili Martin Šilhánek a Vojtěch Kovářík před třetím Václavem Vejrem.
Nejmladší účastníci: Ondřej Vlach z MŠ Jince a Nicol Šmejkalová.
Dárek ke dni učitelů obdržela Daniela Fatková ze ZŠ PL Hostomice.
Ceny a diplomy předávali Irena Ungrová, Daniela Fatková a Marie Maršálková.

Na snímku Miroslava Maršálka jsou oba vítězové.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
12. března, Příbram, DDM - O PŘÍBRAMSKOU DÁMU 2016
Zvítězil Vojtěch Kovářík z pořádajícího oddílu ŠK Příbram - Baník.
2. a 3. místo obsadili Matěj Hrubý (ŠK Příbram-Baník) a Tomáš Plhák (ŠK Zdice).
Příbramskou královnou 2016 se stala Nicol Šmejkalová (Pionýr a TJ Jince).

Na snímku Miroslava Maršálka je úřadující Příbramská královna.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
9. března, Jince, Společemské centrum JS - MINITURNAJ K MDŽ 2016
Zvítězila Eliška Kováříková z Višňové, reprezetující ŠK Příbrm-Baník.
2. a 3. místo obsadily Tereza Lísková a Adéla Mochanová - obě z Jinec.

Snímek Ireny Ungrové je z hracího sálu tohoto turnaje.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
5. března, Praha, Zborovská - TURNAJ VŠECH GENERACÍ ŽENÁM NA POČEST 2016
Dovezli jsme 2 poháry 4 diplomy, 3 medaile, ceny, 2 pamětní listy a kytice.

Na snímku je absolutní vítěz turnaje Jan Holub z SK Loko Praha.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
neděle 7. února - ZÁKLADNÍ KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU 2015-16
Stav po třetím turnaji. Zbývají ještě dva poslední turnaje.
Do celkých výsledků se každému chlapci započítávají tři nejlepší turnaje.
Na snímku Miroslava Maršálka je jeden z turnajů v regionu Příbram - v PDA Jince.
Průběžné tabulky a další info zde

Uskutecnilose
20. února, ŽIŽKOV - VELKÁ CENA DOPRAVNÍ PODNIK PRAHA - ÚNOR 2016
Zúčastnil se člen jineckého koužku a oddílu Martin Šilhánek.

Na snímku Adély Mochanové je Martin Šilhánek v průběhu turnaje.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
18. února 2016, Lidická galerie: LIDICKÁ SIMULTÁNKA
Tentokrát přijeli Sergej Movsesjan, David Navara a Julia Kočetková.
Nečekaného ale zaslouženého ocenění se dostalo Patriku Špalkovi.
Z pětičlenné jinecké výpravy dále hrály Tereza Lísková a Nicol Šmejkalová.
Foto: Patrik Špalek dělal velmisrům velké starosti (se Sergejem Movsesjanem).
Výsledky a foto zde


Uskutecnilose
17. února, Jince - JARNÍ MINITURNAJ 2016
Zúčastnilo se 10 hrajících účastníků z Příbramska a Berounska.
Vyhodnocen nejmladší hráč a nejmladší hráčka.
Za pomoc s kroužkem v MŠ oceněny Anna Maršílkoví a Nicol Šmejkalová.
Zvítězil Vojtěch Kovářík ze ŠK Příbram-Baník.

Na snímku Miroslava Maršálka je vítěz turnaje František Havelka .
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
6. února, Hostomice - OTEVŘENÝ PŘEBOR HOSTOMIC 2016
Zúčastnilo se 39 hráčů z regionu Příbram a Kladno.
Zvítězil František Havelka ze ŠK Řevnice.
Z regionu Příbram byl nejlepší Vojtěch Kovářík, z domácích Jan Fatka.
Nejlepší dívkou se stala Nicol Šmejkalová - Pionýr a TJ Jince.

Na snímku Miroslava Maršálka je vítěz turnaje František Havelka .
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
16. ledna, Jince - OTEVŘENÝ PŘEBOR JINEC MLÁDEŽE 2016
Zúčastnilo se 33 hráčů.
Zvítězil Vojtěch Kovářík z Višňové - ŠK Příbram-Baník.
Z domácích nejlepší Martin ŠIlhánek, Tomáš Bažant a Václav Vejr.
Dívky a funkcionáři obdrželi Pamětní listy k Roku Věry Menčíkové.

Na snímku Miroslava Maršálka je vítěz turnaje Vojtěch Kovářík.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
9. ledna, Sedlčany - KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV MLÁDEŽE 2016
Přihlášená družstva byla rozdělena do 5 skupin.
Jince hrály ve skupině C a skončily 5. z 5.
Body uhráli Jakub Šmejkal, Tereza Lísková a Daniel Veselý.
Půl bodu získal host z Hostomic Jan Fatka.

Bodovali Daniel Veselý a Tereza Lísková (oba na snímku Jakuba Červenky).
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
2. ledna, Praha-Smíchov - NOVOROČNÍ TURNAJ ZBOROVSKÁ 2016
Absolutním vítězem se stal Arnold Krischke z TJ Praga.
Martin Šilhánek nejlepším hráčem do 30 let a nejúspěšnějším naším hráčem.
Nikola Šmejkalová velmi překvapila a obdržela tři ceny a diplomy.

Na snímku Miroslava Maršálka je náš neúspěšnější hráč Martin Šilhánek.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
30. prosince, Jince - NOVOROČNÍ MINITURNAJ 2016
O první místo se v závěrečném kole ucházelo 6 hráčů s plným počtem bodů.
Nakonec se dělili o prvenství dva hráči - rozhodl buchholz = součet bodů soupeřů.
Jako ceny byly mimo jiné publikace,sladkosti, hry, CDčka a trička Jinec.

Na snímku Ireny Ungrové je vítěz turnaje Vojtěch Kovářík.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
23. prosince, Jince - VÁNOČNÍ MINITURNAJ 2015
O zlatou medaili byl sveden dodatečný boj.
Hrálo 16 soutěžících, další nehráli, ale jednali o příštích akcích.
Jako ceny byly mimo jiné i perníčky od p. Budilové a Kováříkové.
Perníčků bylo tolik, že posílí cenový fond i za týden.

Na snímku Miroslava Maršálka je vítěz Martin Šilhánek.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
19. prosince, Praha-Smíchov - O VÁNOČNÍHHO KAPRA 2015
Proběhly dva turnaje. My jsme se zúčastnili jen v kategorii mladších.
Nejlépe zahájili Tereza Lísková a Tomáš Bažant.
Nejlepšího výsledku z výpravy dosáhl Tomáš Bažant.

Na snímku Miroslava Maršálka je nejúspěšnější člen výpravy s částí cen.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
27. listopadu, Příbram - REGIONÁLNÍ KOLO PŘEBORU ŠKOL 2015
Soutěže probíhaly ve třech kategoriích, z každé postupují 2 týmy.
Obě družstva ZŠ a MŠ Jince hrála pěkně, ale obsadila smolná 3. místa.
Poděkování patří Václavu Lískovi, který dopravil ztracenou Terezku.
Do kraje postoupilo družstvo SOŠ a SOU Hořovice, složené hlavně z Jinečáků.

Na snímku Marie Maršálkové je část vítězného družstva mladších.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
21. listopadu, Chodouň - PŘEBOR MĚSTA ZDICE 2015
Hrálo se ve dvou samostatných turnajích a 6 kategoriích.
Výprava Pionýrské skupiny Jince si vedla velmi dobře.
Přivezli jsme pohár za 1. místo v dívkách a stříbro v nejstarších chlapcích.
Akci dost ovlivnila nemocnost jineckých dětí.

Na snímku Miroslava Maršálka je vybojovaný pohár Terezky.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
17. listopadu, Doksy - MISTROVSTVÍ ČECH DO 10 LET 2015
Hrálo se ve středisku Poslův Mlýn v Doksech.
Zúčastnily se dvě hráčky z Jinec: Tereza Lísková a Nicol Šmejkalová.
Obě hrály za Šachový oddíl TJ Jince a jsou členky ŠK Pionýrské skupiny Jince.
Vedoucím výpravy byl Václav Líska, financemi pomohl oddíl TJ Jince.

Na snímku Václava Lísky jsou obě naše hráčky.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
7. listopadu, Jince - TURNAJ NADĚJÍ A PŘEBOR ZŠ 2015
Zúčastnilo se 37 hráčů z Příbramska a Berounska.
Zvítězila Lea Rosenbaumová ze Zdic před Šilhánkem a Kováříkem.
Všichni si odnesli pěkné ceny a pamětní listy, nejlepší poháry a medaile.
Poprvé byl propůjčen putovní pohár SKR Klubu českého pohraničí.

Na snímku Marie Maršálkové je vítězná Lea Rosenbaumová s poháry.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
28. října, Jince - PODZIMNÍ MINITURNAJ 2015
Zúčastnili se zkušení hráči, ale i začátečníci.
Zvítězil Miroslav Maršálek před Jakubem Šmejkalem a Alešem Maršálkem.
Všichni si odnesli pěkné ceny a pamětní listy.
Pět nejlepších hráčů obdrželo barevní diplomy.

Na snímku Marie Maršálkové jsou oba rozhodčí při vyhodnocení.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
10. října, Slaný - O SLÁNSKÝ HELM 2015
Z Jinec se zúčastnili čtyři hráči a jeden vedoucí.
Výprava Pionýrské skupiny Jince přivezla opět tři medaile.
Nejlepší výkon podali Tereza Lísková a Ondřej Kočárek.
Poděkování patří zejména vedoucímu výpravy Václavu Lískovi.

Na snímku Václava Lísky je nejúspěšnější jinecká hráčka.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
28. září, Chodouň - SVATOVÁCLAVSKÝ TURNAJ 2015
Z Jinec se zúčastnili čtyři hráči a jeden vedoucí.
Nejlepší výkon podal Kočárek. Všichni ostatní vybojovali medaile.
Celá výprava Pionýrské skupiny Jince zaslouží velkou pochvalu.
Poděkování patří i druhému vedoucímu výpravy Jakubu Červenkovi.

Na snímku Miroslava Maršálka je Ondra s cenou na hlavě.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
školní rok 2014-15, region Příbram - C1 - PŘEHLED TURNAJŮ A VÝSLEDKŮ ZKKP
V rámci Základního kola Krajského přeboru žáků proběhlo 6 turnajů.
Vyhodnocovaly se 4 věkové kategorie, pátá - nejstarší byla nepostupová.

Na snímku vítěz nejstarší kategorie Stanislav Kamenický.
Výsledky zde

Uskutecnilose
26. září, restaurace Švejk - SVATOVÁCLAVSKÝ POHÁR PŘÍBRAM 2015
Z Jinec se zúčastnila Nicol Šmejkalová s Terezou Lískovou.
Konkurense byla velmi silná. Alespoň se dívky něco přiučily.
Všichni účastníci turnaje dostali zajímavé ceny.
Velké poděkování patří hlavně vedoucímu výpravy Václavu Lískovi.

Na snímku Miroslava Maršálka je úspěšnější hráčka Tereza Lísková.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
9. září, Jince - PIONÝRSKÝ MINITURNAJ 2015
Zvítězil Eliška Kováříková před Vojtou Kováříkem a Terezou Lískovou.
Cenu pro nejlepšího dospělého převzal Aleš Fürst z Čenkova.
Všichni účastníci turnaje dostali zajímavé ceny.

Na snímku Miroslava Maršálka je Aleš Fürst při Pionýrském miniturnaji 2015.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
31. srpna, Jince - POSLEDNÍ 10. LETNÍ MINITURNAJ 2015
Zvítězil Martin Šilhánek před Vojtou Kováříkem a Terezou Lískovou.
Turnaj zamíchal pořadím i na madailových pouicích.
Všichni účastníci posledního turnaje dostali hodnostné ceny.

Na snímku Miroslava Maršálka je vítěz Martin z 10. miniturnaje.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
28. června - 31. srpna, Jince - LETNÍ MINITURNAJE 2015
V posledním kole se teprve bude rozhodovat o medailích.
Do vedení v žácích se dostal Vojta Kovářík, který je na 2. místě i v dospělých.
V předposledním kole si nejvíce polepšila Anička Šimpachová.
Ti co zaváhali, mají už jen poslední příležitost 31.srpna.

Na snímku Miroslava Maršálka je Dominik Civín při letošních Letních miniturnajích .
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
9. srpna, Jince - 7. LETNÍ MINITURNAJ 2015
Do Jinec přijeli účastníci letních šachových táborů, Ondra dnes i hrál.
Zvítězil Miroslav Maršálek před Vojtou Kováříkem a Martinem Šilhánkem.
Turnaje pokračují každou neděli od 9 hodin (kromě posledního víkendu).
Na snímku Miroslava Maršálka je Ondra Kočárek ze 7. miniturnaje.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
1. - 8. srpna - LETNÍ ŠACHOVÝ TÁBOR RŮŽENÁ 2015
z Jinec se zajímavého tábora zúčastnili dva kluci.
Oba dva ve svých turnajích obsadili třetí místa.
Snímek pořadatelů je z letošního pestrého programu tábora.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
19. července, Jince - 4. LETNÍ MINITURNAJ 2015
Tentokrát si poprvé přišly zahrát dvě začínající šachistky.
Letos poprvé se zúčastnili pouze domácí hráči.
Zvítězil Miroslav Maršálek před Martinem Šilhánkem a Terezou Lískovou.
Turnaje pokračují každou neděli od 9 hodin (kromě posledního víkendu).
Na snímku Miroslava Maršálka je Martin Šilhánek ze 4. miniturnaje.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
5. července, Jince - 2. LETNÍ MINITURNAJ 2015
Z domácích posílili startovní pole Anna Šimpachová a Martin Šilhánek.
Ve 2. MT opět přesvědčivě zvítězil Lukáš Třešňák ze ŠK Zdice.
Následovali Miroslav Maršálek (Jince) a Dominik Civín (Chodouň,ŠK Řevnice).
Turnaje pokračují každou neděli od 9 hodin (kromě posledního víkendu).
Snímek Miroslava Maršálka je z 2. miniturnaje.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
28. června, Jince - 1. LETNÍ MINITURNAJ 2015
Letošní letní miniturnaje byly zahájeny.
V 1. MT zvítězil Lukáš Třešňák ze ŠK Zdice před Dominikem Civínem ze ŠK Řevnice.
Z domácích jsou na tom nejlépe Miroslav Maršálek a v žácích Tereza Lísková.
Na snímku Miroslava Maršálka je vedoucí hráč Lukáš Třešňák.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
20.-21. června, Mladá Boleslav - FINÁLE KRAJSKÉHO PŘEBORU 2015
Jince měly pouze 3 soutěžící v nemladší kategorii.
Tereza Lísková získala stříbrnou medaili za umístění v dívkách D10.
Tadeáš Červenka dobře odstartoval a Tereza Lísková bodovala v závěru.
Poděkování patří vedoucím Václavu Lískovi a Jakubu Červenkovi.
Na snímku Miroslava Maršálka je Tereza Lísková v Mladé Boleslavi.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
6. června, Jince - JINECKÉ SLAVNOSTI 2015
Pionýr měl i letos svoji expozici podporující heslo Fit pro život.
Na snímku Miroslava Maršálka je detail z expozice Ponýra.
Informace a foto zde

Uskutecnilose
podnělí 1. června, Jince - MINITURNAJ K MDD 2015
Narychlo svolaný turnaj navštívilo 8 hrajících účastníků.
Zvítězil Miroslav Maršálek před Terezou Lískovou a Alešem Fürstem.
Nejmladšími hráči byli Jaroslav Hejnal a Anna Maršálková.
Dařilo se i dalším, například Patriku Špalkovi (dělil se o 2.-4. místo).
Na snímku Miroslava Maršálka je nejlepší z žáků Tereza Lísková.
Výsledky a foto zde

Uskutecnilose
sobota 23. května - ZÁKLADNÍ KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU 2014-15
Skončil poslední ze šesti turnajů.
Na odkazu níže najdete jména postupujících.
Na snímku Miroslava Maršálka je jeden z turnajů v regionu Příbram.
Závěrečné tabulky a další info zde

Uskutecnilose
sobota 23. května, Příbram - PŘÍBRAMSKÁ DÁMA 2015
Proběhly záverečné boje o postupy do finále KP, nastaly velké změny.
Postup v H10 si potvrdil náš Tadeáš Červenka z Podluh.
Příbramskou královnou se stala Dominika Králíková z Příbrami.
Udělali jsme si vycházku kvetoucí brdskou přírodou.
Na snímku Miroslava Maršálka je vítěz turnaje Vojtěch Kovářík.
Foto a text zde

Uskutecnilose
neděle 3. května, Poděbrady - KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ DO 8 LET 2015
Na akci nakonec odcestovali 3 hráči a 2 vedoucí.
Nejvíce z našich se dařilo Tadeáši Červenkovi z Podluh.
Celkově lze výpravu hodnotit jako úspěšnou, ale k lešímu výsledku chybělo málo.
Poděkování patří dalšímu vedoucímu Jakubu Červenkovi za dopravu na akci.
Na snímku Miroslava Maršálka je část výpravy Pionýrské skupiny Jince.
Foto a text zde

Uskutecnilose
pátek 1. května, Říčany - KP DRUŽSTEV MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2015
Nenasoupili dva velmi silní jinečáci ale posílil nás Jan Fatka z Hostomic.
Naše zápasy: Tři výhry tři prohry a jedna remíza.
Družstvo podalo vyrovnaný výkon. Nejtěžší soupeře zvládli Bažant a Fatka.
Poděkování patří dalším vedoucím - Luboši Krejčovi a Jakubu Červenkovi.
Na snímku Miroslava Maršálka jsou členové družstva u Říčanského hradu.
Foto a text zde

Uskutecnilose
18. dubna 2015, Středočeský kraj - ZÁKLADNÍ KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ
Průběžné pořadí po 5. turnaji (ze 6)
Boje o postup vrcholí. Překontrolujte si prosím správnost všech údajů.
Poslední turnaj se uskuteční v Příbrami 23. května.
Na snímku Aleše Maršálka je vedoucí hráč kategorie H12 Václav Vejr.
Výsledky zde

Uskutecnilose
sobota 18. dubna, PDA Jince - o JINECKÉHO PĚŠCE 2015
Šachový turnaj pro mládež do 17 let.
Zvítězil přesvědčivě Jiří Soukup z Příbrami, hráč Sokola Buštěhrad - .
Nejlepším Jineckým hráčem byl Martin Šilhánek.
Osobně nás podpořili městys, svaz žen, kulturní středisko a další.
Na snímku Marie Maršálkové je vítěz Jiří Soukup..
Foto a text zde

Uskutecnilose
pondělí 6. dubna, Jince - VELIKONOČNÍ MINITURNAJ 2015
Tento den se měnilo počasí snad i několikrát za hodinu.
Několkrát byla sněhová vánice, několikrát svítilo jarní slunce.
Do turnaje se přihlásilo 10 hráčů.
Velikonoční perníkové košíčky jako ceny vyrobila Jitka Kováříková.
Na snímku Miroslava Maršálka je vítěz Vojtěch kovářík..
Foto a text zde

Uskutecnilose
pondělí 30. března, Jince - SETKÁNÍ V MODRÉM 2015
Akce na podporu Svetového dne porozumění autismu.
Odpoledne plné zábavy především pro děti.
Vítezem 1. etapy celoroční soutěže PS Jince je Ondřej Kočárek.
Brzy proběhne vyhodnocení 2. etapy Celoroční soutěže PS.
Soutěž v modrém vyhrál Ondřej Fürst z Čenkova.
Na snímku organizátorka a propagátorka projektu Irena Ungrová.
Foto a text zde

Uskutecnilose
sobota 28. března 2015, Neratovice - KRAJSKÝ PŘEBOR V RAPID ŠACHU 2015
Do Neratovic odjela šestičlenná výprava.
Nejúspěšnějším hráčem kroužku a oddílu byl Michal Krejča (na snímku).
Všichni hráči měli o turnaj zájem a navíc u nich byl vidět pokrok.
Všichni navíc nasbírali řadu podkladů pro rozbory a další přípravu.
Foto a text zde

Uskutecnilose
sobota 14. března 2015 - TURNAJ KOSMONAUTŮ SMÍCHOV 2015
Tentokrát soutěžili dvoučlenná (dříve čtyřčlenná) družstva.
To se hodilo jineckým pionýrům. Mohli vzít o čtyři hráče víc.
Nicol Šmejkalová (ŠK Pionýrské skupiny Jince) převzala cenu pro nejmladší hráčku.
Foto a text zde

Uskutecnilose
sobota 7. března 2015 - OTEVŘENÝ PŘEBOR HOSTOMIC 2015
Pořadatelé v Hostomicích uskutečnili svůj první turnaj pro žáky.
S přípravou a průběhem si dali velkou práci a turnaj se opravdu vydařil.
Vítězem turnaje se stal Martin Šilhánek reprezentující Pionýra a TJ Jince.
Foto a text zde

Uskutecnilose
středa 4. března 2015, Jince - MINITURNAJ K MDŽ 2015
Medaile putovaly do Višňové a do Jinec.
Na stupních vítězů dva hoši z Jinec: Michal Krejča a Tomáš Bažant.
Foto a text zde

Uskutecnilose
18. ledna 2015, Střední Čechy - ZÁKLADNÍ KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ
Průběžné pořadí po 3. turnaji
Změny na medailových pozicích ve všech kategoriích.
Zasáhnout do postupů může kdokoliv, protože odstupy jsou minimální.
Na odkazu níže je zpráva koordinátora o stavu soutěže a vyhlídkách hráčů.
Na snímku Ireny Ungrové je vedoucí hráč H16 Stanislav Kamenický.
Výsledky zde

Uskutecnilose
školní rok 2013-14 - SAMI O SOBĚ 2014
Pionýrská skupina Jince opět dosáhla velmi pěkného úspěchu.
Dělila se o 1.-2. místo v kategorii příspěvků do tisku.
Hodně nám pomohla vedoucí kulturního střediska Irena Ungrová.
Informace zde

Uskutecnilose
středa 11. února 2015 - JARNÍ MINITURNAJ 2015
Medaile putovaly do Višňové, Jinec a Hostomic.
Zvláštní cenu za 8,. místo obdržel Tadeáš Červenka z Podluh.
Na snímku je Jakub Červenka a Tereza Lísková.
Foto a text zde

Uskutecnilose
1. února 2015 - Praha, Jince - VELKÁ LEDOVÁ SOUTĚŽ 2015
Zapojili jsme se do soutěže a měli jsme štěstí.
Na snímku je výherkyně Marie Maršálková. BLAHOPŘEJEME!
Foto a text zde

Uskutecnilose
neděle 1. února 2015 - LEDOVÁ PRAHA 2015 2
Poprvé jsme navštívili festival her Pragoffest.
Odpoledne jsme byli hlavně ve Starém městě pražském.
Snímek s papouškem kakadu je z botanické zahrady.
Foto a text zde

Uskutecnilose
PÁTEK 30. ledna 2015 - LEDOVÁ PRAHA 2015 1
V Muzeu Policie jsme se aktivně zúčastnili nových programů.
Odpoledne jsme strávili na Vítkově.
Snímek je právě z památníku na Vítkově.
Foto a text zde

Uskutecnilose
24. ledna 2015, Lidice - LIDICKÁ SIMULTÁNKA 2015
Simultánku sehráli velmistři Sergej Movsesjan (Arménie) a Martin Petr (ČR).
Ve čtyřčlenné výpravě PS Jince byli dva vyzyvatelé velmistrů.
Krásné trofeje si odvezli Martin Šilhánek a Tereza Lísková.
Na snímku část výpravy Pionýrské skupiny Jince s Václavem Lískou.
Foto a výsledky zde

Uskutecnilose
17. ledna 2015, Jince - OTEVŘENÝ PŘEBOR JINEC MLÁDEŽE 2015
Putovní pohár si odvezl Roman Šimák ze Spartaku Vlašim.
Další poháry obdrželi Martin Šilhánek (Čenkov) a Adriana Málková (Strašice).
Snímek Ireny Ungrové z tohoto jineckého turnaje.
Foto a výsledky zde

Uskutecnilose
10. ledna 2015, Řevnice - KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV MLÁDEŽE 2015
Ve skupině C zvítězilo družstvo Sedlčan.
Tým TJ Jince, posílený o Vojtu Kováříka hrál pěkně a skončil čtvrtý.
Materiál z akce zpracováváme.

Uskutecnilose
29. prosince 2014, Jince - NOVOROČNÍ MINITURNAJ 2015
Zvítězil Tomáš Bažant ze ŠK Pionýr Jince a ŠO TJ Jince.
Rozhodly remízy nejvážnějších soupeřů. Tomáš zůstal sám se 3 body.
Na snímku je vítěz s cenou od Jitky Kováříkové z Višňové.
Foto a výsledky zde

Uskutecnilose
27. prosince 2014, Praha - TURNAJ GENERACÍ ZBOROVSKÁ 2014
Výprava Pionýrské skupiny Jince měla tři soutěžící a přivezla dvě ceny.
Na snímku Miroslava Maršálka jsou Tadeáš a Jakub Červenkovi.
Foto a výsledky zde

Uskutecnilose
22. prosince 2014, Jince - VÁNOČNÍ MINITURNAJ 2014
Zvítězili hosté z Příbramska a Berounska.
Z domácích byli nejlepší: Tadeáš Červenka, Jakub Šmejkal a Jan Šilhánek.
Krásné perníkové ceny věnovaly Jitka Kováříková a Eva Budilová.
Na snímku vítěz Vojtěch Kovářík a další přespolní hráči:.
Foto a výsledky zde

Uskutecnilose
13. prosince 2014, Střední Čechy - ZÁKLADNÍ KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ
Průběžné pořadí po 2. turnaji
Překvapení: Ve třech kategoriích ze čtyř vedou dívky.
Z kluků vede kategorii pouze Vojtěch Kovářík z Pyritu Příbram.
Na snímku je vedoucí chlapec kategorie H16 Stanislav Kamenický.
Výsledky zde

Uskutecnilose
13. prosince 2014, Milín - MILÍNSKÁ VĚŽ 2014
Zvítězil s náskokem 2 bodů Jiří Soukup z Příbrami (Sokol Buštěhrad).
Dále byli: Roman Šimák ze Sedlčan a Martin Šilhánek z Čenkova.
Dvě první místa v kategoriích pro Pionýrskou skupinu a TJ Jince.
Třetího se vzdal dobrovolně Šilhánek remízou v posledním kole.
Na snímku Jiří Soukup při turnaji v Milíně.
Foto a výsledky zde

Uskutecnilose
29. listopadu 2014, Smíchov - MIKULÁŠSKÁ ŠACHOVÁ NADÍLKA 2014
Cenu za 9. místo v turnaji starších získal Martin Šilhánek, Pionýr a TJ Jince.
Cenu za nejlepší masku Mikuláše obdržel Václav Vejr z Jinec.
Na snímku nejlepší masky Mikuláše, čerta a anděla. Mikuláš je Vašík.
Foto a výsledky zde

Uskutecnilose
28. listopadu 2014, Praha - SPOLEČENSKÝ VEČER - SALO FLOHR 2014
Simultánky s mezinárodním velmistrem Petrem Veličkou a mistrem Černouškem.
Uděleny další ceny Salo Flohra.
Na snímku Holanovi v simultánce s mezinárodním mistrem Lukášem Černouškem.
Foto zde

Uskutecnilose
25. listopadu 2014, Příbram - OKRESNÍ KOLO PŘEBORU ŠKOL 2014
V mladších žácích zvítězilo družstvo ZŠ a MŠ Jince.
Hrálo ve složení: Tomáš Bažant, Jakub Šmejkal, Václav Vejr a Ondřej Kočárek.
Spolu se Sedlčany, Gymnáziem a ZŠ Jiráskovy sady jsme postoupili do kraje.
Na snímku naše vítězné družstvo.
Foto a výsledky zde

Uskutecnilose
22. listopadu, Chodouň - PŘEBOR ZDIC 2014
Výprava Pionýrské skupiny Jince přivezla 2 medaile.
Seznámili jsme se se zajímavým šachovými testíky.
Tadeáš Červenka a Ondřej Kočárek splnili 4. výkonnostní třídy.
Na snímku část naší jinecké výpravy.
Foto a výsledky zde

Uskutecnilose
16. listopadu 2014, Harrachov - MISTROVSTVÍ ČECH DO 10 LET 2014
Nakonec odjeli pouze dva hráči. Třetí se odhlásil.
Tereza Lísková i Tadeáš Červenka měli v neděli smolný den..
Na snímku je Tadeáš Červenka krátce před odjezdem do Harrachova..
Foto a výsledky zde

Uskutecnilose
8. listopadu 2014, Jince - TURNAJ NADĚJÍ A PŘEBOR ZŠ A MŠ JINCE 2014
V Přeboru ZŠ a MŠ Jince zvítězil Dominik Civín z Chodouně (ŠK Řevnice).
V Turnaji nadějí 2014 zvítězila Dominika Králíková z Pyritu Příbram.
Na snímku Marie Maršálkové je Vojtěch Kovářík z Višňové.
foto a výsledky zde

Uskutecnilose
29. října 2014, Jince - PODZIMNÍ MINITURNAJ 2014
Hráli jsme šachy i o podzimních prázdninách.
Na stupních vítězů hráči z Jinec, Višňové a Čenkova.
Na snímku zleva Jakub Šmejkal a vítěz Tomáš Bažant.
foto a výsledky zde

Uskutecnilose
25. října 2014, Jince - HUBERTSKÝ DEN 2014
Celý den zábavy, na němž se podíleli i Pionýři z Kroužku u koní.
Na snímku Miroslava Maršálka Je člen kroužku U koní Richad Policar.
foto a výsledky zde

Uskutecnilose
25. října 2014, Jince - MEMORIÁL ZDEŇKA POKORNÉHO 2014
Přesvědčivě zvítězil Jindřich Bauer z Hořovic
Nejlepší žák: Vojtěch Kovářík z Višňové.
Na snímku hrací místnost v průběhu turnaje.
foto a výsledky zde

Uskutecnilose
4. října 2014, Praha Smíchov - O POHÁR HALÓ NOVIN
MARTIN ŠILHÁNEK obsadil krásné 1. místo v kategorii do 20 let !!
Tomáš Bažant skončil v téže kategorii druhý.
Všichni naši hráči obdrželi cenu, diplom, medaili nebo pozornost.

Na snímku Martin Šilhánek přebírá cenu od patrona Petra Šimůnka.
foto a výsledky zde

Uskutecnilose
27. září 2014, Chodouň - SVATOVÁCLAVSKÝ TURNAJ
Pohár za 1. místo v maldších dívkách přivezla Tereza Lísková.
Ve svých kategoriích na stupních vítězů 2. Tomáš Bažant a 3. Ondřej Fürst.
Všichni obdrželi ceny, jmenovaní kluci medaile.

Na snímku Marie Maršálkové je bronzový Ondra Fürst.
foto a výsledky zde

Uskutecnilose
7. září 2014, Jince - PIONÝRSKÝ MINITURNAJ
Nejvýše nasazená Lísková přenechala prvenství Šmejkalovi.
Bylo sehráno několik pěkných partií.
Všichni obdrželi ceny, Pět nejlepších barevné diplomy.
Účastníci prokázali spolehlivost a přehled o akcích.

Na snímku Miroslava Maršálka je vítěz Jakub Šmejkal.
foto a výsledky zde

Uskutecnilose
31. srpna 2014, Jince - Letní miniturnaje 2014
Zvítězil Miroslav Maršálek před Martinem Šilhánkem a Jakubem Šmejkalem.
Velké boje byly o pořadí v žácích. Bojovalo se do poslední partie.
Žáci: 1. Jakub Šmejkal, 2. Tereza Lísková a 3. Filip Kadeřábek.

Na snímku Marie Maršálkové jsou Anna Šimpachová a Anna Maršálková.

foto a výsledky zde

Uskutecnilose
19. srpna 2014, Plzeň - 13. ročník festivalu INGEM
Zúčastnili jsme se šachového turnaje a prohlédli jsme si střed Plzně.
Nejlepšího umístění z jinecké výpravy dosáhl Petr Šámal.
Krásného turnaje se zúčastnilo 30 hráčů do 17 let převážně z Plzeňského kraje.

Na snímku Miroslava Maršálka je Petr Šámal.
foto a výsledky zde

Uskutecnilose
25. června 2014, Jince: VYHODNOCENÍ CELOROČNÍ SOUTĚŽE
Do soutěže bylo zařazeno 54 žáků.
Zvítězil Ondřej Kočárek před Terezkou Lískovou a Tadeášem Červenkou.
Poděkování za podporu kroužku osobně převzala Irena Ungrová .

Na snímku Marie Maršálkové je vlevo vítěz Ondřej Kočárek.
Výsledky a zpráva vedoucího zde


Uskutecnilose
22. června 2014, Mladá Boleslav: FINÁLE KRAJSKÉHO PŘEBORU
Z Jinec odjelo šest chlapců a dvě dívky, což je hodně.
Michal Krejča, Ondřej Kočárek a Tomáš Bažant byli blízko postupu.
Nejvyššího bodového zisku dosáhla Tereza Lísková.
Děkujeme p.Vošickému a p.Krejčovi za velkou pomoc oddílu při zabezpečení výpravy.

Foto: Naše výprava využila volného času k prohlídce města.
Výsledky a fotografie zde


Uskutecnilose
20. června 2014: FESTIVAL ZLATÁ PRAHA
Malá ale úspěšná výprava na tradiční pražský turnaj.
Přivezli jsme dvě medaile a plno cenných zkušeností.
Snímek Martina Šilhánka mezi šachovou elitou pořídil Miroslav Maršálek.
Fotky a další informace jsou zde


Uskutecnilose
7. června 2014: SMÍCHOVSKÁ KLÁNÍ MLÁDEŽE
Martin Šilhánek obdržel cenu za 10. místo ve straších žácích.
Terezka Lísková překvapivě nejmladší účastnicí.
Snímek Josefa Čermáka z přípravy vyhodnocení pořídil Miroslav Maršálek.
Výsledky, fotky a další informace jsou zde


Uskutecnilose
31. května 2014, Jince, Běřín, Rejkovice: PSOHLAVCI - PLEŠIVEC
vycházka pro všechny zájemce se soutěží pro děti
Zvítězily Adéla Hořejšová a Marie Švábová z Mirovic.
Našli jsme draka a položili květy k pomníčku na Klínku.
Na snímku Miroslava Maršálka je část nejmladších účastníků.
Výsledky zde

Uskutecnilose
10. května 2014, Středočeský kraj: ZÁKLADNÍ KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ
Výsledky Základního kola Krajského přeboru žáků 2013 - 14 po posledním turnaji
Zde najdete i tabulku se jmény postupujících z Jinec a Příbrami.
Přeborníci: Martin Šilhánek, Vojtěch Kovářík, Tomáš Bažant a Terezka Lísková.
Na snímku Marie Maršálkové je trofej pro Vojtěcha Kováříka - krásný dort.
Výsledky zde

Uskutecnilose
11. května 2014: MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DO 8 LET
Terezka Lísková obsadila 6. místo v České republice.
Pomocné hodnocení BH měla dokonce lepší než vítězka a některé další favoritky.
Snímek z vyhodnocení pořídil Václav Líska.
Výsledky, fotky a další informace jsou zde


Uskutecnilose
10. května 2014: PŘÍBRAMSKA ROŠÁDA - TAH VĚŽÍ
Poslední turnaj Základního kola Krajského přeboru žáků 2013-14.
Zvítězil Vojtěch Kovářík z pořádajícího Pyritu Příbram.
Nejlepšího výsledku z naší výpravy dosáhl Martin Šilhánek z Čenkova.
Jinečtí hráči /i ti nejmladší) a docela dobře promíchali s ostatními.
Fotky a další informace jsou zde


Uskutecnilose
3. května 2014, Pravonín: KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ DO 8 LET
Hrálo se ve velmi pěkném prostředí o množství lákavých cen a odměn.
Nejlepšího výsledku z naší výpravy dosáhl Petr Šámal z Čenkova.
Na snímku je Péťa před jednou z napínavých partií.
Fotky a další informace jsou zde


Uskutecnilose
1. května 2014, Říčany: KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Družstvo TJ Jince obsadilo 11. místo z 21 zúčastněných.
Velmi pěkného výsledku dosáhl Josef Kahoun, který všechny 4 partie vyhrál.
Na snímku Pepa Kahoun při své rozvážné hře, která slavila úspěch.
Fotky a další informace jsou zde


Uskutecnilose
21. dubna 2014, Jince: VELIKONOČNÍ MINITURNAJ V ŠACHU
Medaile si tentokrát odnesli domácí hráči. Zvítězil Václav Vejr (na snímku vpravo), který prošel turnajem bez ztráty bodu.
Mezi cenami byly perníčky vyrobené Jitkou Kováříkovou a Libuškou Popelkovou.
Fotky a další informace jsou zde


Uskutecnilose
12. dubna 2014, Český Brod: KRAJSKÝ PŘEBOR V RAPID ŠACHU
Největší počet bodů z jineckých hráčů získal Václav Vejr (na snímku).
Nejlepšího umístění z jineckých hráčů dosáhla Tereza Lísková.
Fotky a další informace jsou zde


Uskutecnilose
5. dubna 2014, Středočeský kraj: ZÁKLADNÍ KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ
Průběžné pořadí po 5. turnaji (ze 6)
V kategorii HD 12 se dostal do vedení Tomáš Bažant - Jince.
V ostatních nadále vedou Martin Šilhánek, Vojtěch Kovářík a Terezka Lísková.
Na snímku je vedoucí hráč nejnapínavější kategorie H12 Tomáš Bažant.
Výsledky zde

Uskutecnilose
5. dubna 2014, PDA Jince: O JINECKÉHO PĚŠCE
Významná akce za důstojné účasti ruských dětí.
Nejlepší z jineckých hráčů Martin Šilhánek - 2. místo.
Na snímku vítěz Jiří Soukup z Pyritu Příbram (foto:M.Maršálková).
Fotky a další informace jsou zde


Uskutecnilose
8. března 2014, Středočeský kraj: ZÁKLADNÍ KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ
Průběžné pořadí po 4. turnaji (ze 6)
V kategorii HD 12 se dostal do vedení Jakub Šmejkal - Jince.
V ostatních vedou Martin Šilhánek, Vojtěch Kovářík a Terezka Lísková.
Na snímku je vedoucí hráč nejnapínavější kategorie H12 Jakub Šmejkal.
Výsledky zde

Uskutecnilose
8. března 2014, Praha Smíchov, Zborovská TURNAJ VŠECH GENERACÍ K MDŽ
Jela jen děvčata, protože kluci museli do Příbrami.
Tarezka Lísková byla 3. v žácích a zárověň nejmladší účastnicí.
Na snímku Terezka přebírá ceny od patrona Petra Šimůnka (foto:V.Líska).
Fotky a další informace jsou zde


Uskutecnilose
8. března 2014, Jince - PŘÍBRAMSKÁ ROŠÁDA - TAH KRÁLEM
Zvítězil s náskokem Vojtěch Kovářík z Pyritu Příbram (6,5 bodu).
Druhé místo obsadil Martin Šilhánek z Jinec - 5,5 bodu.
5 bodů získali: Tomáš Bažant, Jiří Soukup, Jakub Šmejkal a Václav Vejr .
Na snímku vítěz Vojtěch Kovářík z Višňové - ŠK Pyrit Příbram.
Fotky a další informace jsou zde


Uskutecnilose
5. března 2014, Jince - MINITURNAJ K MEZINÁRODNÍMU DNI ŽEN
Všechny zúčastněné dívky dostaly medaile.
Dařilo se hráčům z Hostomic a sourozencům Vejrovým.
Na snímku vítěz Jan Fatka ze ZŠ Pavla Lysého Hostomice.
Fotky a další informace jsou zde


Uskutecnilose
22. února 2014, Lidice - LIDICKÁ SIMULTÁNKA V ŠACHU
Pěkná akce, uskutečněná hlavně zásluhou Václava Lísky.
Nakonec hráli dokonce tři zástupci jineckého kroužku.
Navštívili jsme staré Lidice, včetně sousoší dětí a Růžového sadu.
Fotky a další informace jsou zde


Uskutecnilose
10. února 2014, Jince - MISS OTEVŘENÉHO PŘEBORU JINEC
Zvítězila Viktorie Bažantová o jeden hlas před Annou Šimpachovou.
Odměny předala Irena Ungrová, vedoucí Společenského centra JS.
Fotky a článek zde


Uskutecnilose
5. února 2014, Jince - JARNÍ MINITURNAJ V ŠACHU
Zvítězila Viktorie Bažantová, členka Šachového oddílu TJ Jince.
Ač byly prázdniny a Jince vylidněné, přišlo 20 soutěžích.
Hráče přivítali Irena Ungrová (kulturní stř.) a Václav Zeisek (Pionýr).
Fotky a výsledky jsou zde


Uskutecnilose
31. ledna a 1. února 2014 - LEDOVÁ PRAHA
Dva výlety do hlavního města za jeho zajímavostmi.
Navštívili jsme knihovnu Strahovského kláštera, Muzeum miniatur, Loretu,
Muzeum Karlova mostu, Staroměstskou radnici a další kulturní památky.
Fotky a článek zde


Uskutecnilose
18. ledna 2014, Středočeský kraj - ZÁKLADNÍ KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ
Průběžné pořadí po 3. turnaji (ze 6)
V kategorii HD 14 vede Vojtěch Kovářík ze ŠK Pyrit Příbram .
V ostatních vedou jinečtí Martin Šilhánek, Václav Vejr a Terezka Lísková.
Na snímku Aleše Maršálka je vedoucí hráč kategorie H12 Václav Vejr.
Výsledky zde

Uskutecnilose
18. ledna 2014, Jince - OTEVŘENÝ PŘEBOR JINEC MLÁDEŽE
Zvítězil Tomáš Zadina, člen Šachového oddílu TJ Jince. 2014.
Putovní pohár mu předal patron soutěže starosta městyse Jince RSDr. Josef Hála.
Stříbro a bronz si odnesli Vojtěch Kovářík a Johan Králík z Pyritu Příbram.
Fotky a výsledky jsou zde


Uskutecnilose
11. ledna 2014, Jince - KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKOVSKÝCH DRUŽSTEV
Zvítězilo družstvo ŠK Řevnice B a postoupilo do finále v květnu 2014.
Družstvo TJ Jince obsadilo 5. místo ve skupině.
Na snímku je vítězný řevnický tým.
Fotky a výsledky jsou zde


Uskutecnilose
1. ledna 2014, Jince - NOVOROČNÍ MINITURNAJ
První jinecký turnaj v roce 2014 vyhrál Tomáš Zadina - TJ Jince
Na snímku vítěz při partii s Terezkou Lískovou.
Fotky a výsledky jsou zde


Uskutecnilose
28. prosince 2013, Praha - TURNAJ GENERACÍ ZBOROVSKÁ
Stříbrná a bronzová medaile pro jinecké pionýry
Ondra Kočárek z Jinec přebírá cenu od 1. místopředsedy ÚV KSČM Petra Šimůnka.
Fotky a výsledky jsou zde


Uskutecnilose
23. prosince 2013, Jince - VÁNOČNÍ MINITURNAJ 2013
Více než trojnásobná účast oproti loňsku..
Zvítězil Vojtěch Kovářík z Pyritu před Martinem Šilhánkem a Tomášem Bažantem (oba Jince).
Fotky a výsledky jsou zde


Uskutecnilose
21. prosince 2013, Smíchov - TURNAJ O VÁNOČNÍHO KAPRA 2013
Deset nejlepších hráčů si odneslo živé kapry.
Cena utekla Tomáši Zadinovi o jedno místo..
Fotky a výsledky jsou zde


Uskutecnilose
1. prosince 2013, Jince - VÝPRAVA NA SLONOVEC 2013
Podruhé jsme se vydali na vycházku do Brd s koníčky a psy.
Organizátoři byli překvapeni velkou účastí.
Fotky a výsledky jsou zde


Uskutecnilose
14. prosince 2013 - MILÍNSKÁ VĚŽ 2013
22. ročník turnaje se opět účastníkům velmi líbil.
Dařilo se i jinecké výpravě, která vyhrála čtyři z pěti věkových kategorií.
Fotky a výsledky jsou zde


Uskutecnilose
10. prosince 2013 - KRAJSKÉ KOLO PŘEBORU ŠKOL V ŠACHU 2013
Oslabené družstvo ZŠ a MŠ Jince v Neratovicích zabojovalo.
Složení družstva: Tomáš Bažant, Václav Vejr, Michal Krejča a Ondřej Kočárek.
Fotky a výsledky jsou zde


Uskutecnilose
30. listopadu 2013 - MIKULÁŠSKÁ ŠACHOVÁ NADÍLKA SMÍCHOV 2013
Kvůli malé účasti se oba turnaje spojily v jeden.
Poháry dovezli Tadeáš Červenka jeden, Terezka Lísková dva, cenu Václav Vejr.
Fotky a výsledky jsou zde


Uskutecnilose
29. listopadu 2013 - ZAHÁJENÍ ADVENTU V JINCÍCH 2013
Tentokrát probíhalo na náměstí 1. máje v Jincích a v přilehlém parku.
Ježíškovu poštu zajišťoval kroužek U koní Pionýrské skupiny Jince.
Fotografie z akce si prohlédněte zde


Uskutecnilose
22. listopadu 2013, Příbram - OKRESNÍ KOLO PŘEBORU ŠKOL 2013
Družstvo mladších žáků ZŠ a MŠ Jince opět postoupilo do krajského kola.
Hráli Jakub Šmejkal, Tomáš Bažant, Václav Vejr, Tereza Lísková, Ondřej Fürst.
další info budou brzy zde


Uskutecnilose
16. listopadu 2013, Chodouň - PŘEBOR MĚSTA ZDICE 2013
Malá výprava nezklamala.
Ondřej Kočárek (na snímku) ale i Anička Šimpachová se lepší.
další foto Miroslava Maršálka, článek a tabulka zde


Uskutecnilose
17. listopadu 2013, Hrdoňov u Lipna - MISTROVSTVÍ ĆECH D8 2013
Šachisté z Jinec mají další mistrovský titul!
Tereza Lísková zvítězila na Mistrovství Čech dívek do 8 let.
další foto Václava Lísky, článek a tabulka zde


Uskutecnilose
9. listopadu 2013, Jince - TURNAJ NADĚJÍ A PŘEBOR ZŠ 2013
Zvítězil Vojta Kovářík z Pyritu Příbram před Jiřím Soukupem a Jakubem Šmejkalem.
Na snimku je 21. vítěz Turnaje jineckých nadějí Daniel Veselý z Jinec.
Další data a fotky budou průběžně doplňovány na těchto stránkách.

další foto, článek a výsledky zde

Uskutecnilose
2. listopadu 2013, Jince - HUBERTSKÝ DEN 2013
S Kulturní komisí ÚM a rybáři pořádal kroužek U koní Pionýrské skupiny Jince.
Celý den příjemné zábavy a napínavých soutěží pro děti i dospělé.

další foto zde

Uskutecnilose
30. října 2013, Jince - PODZIMNÍ MINITURNAJ 2013
Pořádal Šachový kroužek Pionýrské skupiny Jince ve Společenském domě JS.
Sedm nejlepších hráčů dostalo dipolomy, tři nejlepší žáci medaile a všichni ceny.
Na snímku vlevo vítěz Stanislav Budil z Hostomic proti Elišce Kováříkové z Příbrami.

foto, pozvánka, článek, startovní listina a konečná tabulka zde

Uskutecnilose
19. října 2013, Jince - MEMORIÁL ZDEŃKA POKORNÉHO 2013
Pořádal Šachový oddíl TJ Jince ve Společenském domě Josefa Slavíka .
Hrálo se o pěkné a hodnotné ceny, ale hlavně o putovní pohár.
Na snímku Jiří Zadina ml., který převzal trofej po Vladimíru Králíkovi z Příbrami.

foto, pozvánka a konečná tabulka zde

Uskutecnilose
8. října 2013, Jince - PRŮBĚŽNÝ STAV CELOROČNÍ SOUTĚŽE 2013 - 14
Hodnotlio se období od července do konce září.
Ve vedení je Anička Šimpachová před Terezkou Lískovou a Martinem Šilhánkem.
Na snímku je Anička Šimpachová se stříbrnou madailí z Chodouně.

foto a průběžná tabulka zde

Uskutecnilose
28. září - TURNAJ KARLA IV. - TAKONÍN 2013
Bleskový turnaj o deseti, většinou dospělých účastnících.
Zajímavý doprovodný program, který nám fotografiemi přiblížil Václav Líska.
Terezka Lísková si přivezla ceny jako nejlepší dívka a nejmladší hráč turnaje.

foto, tabulka a článek zde

Uskutecnilose
29. září 2013 - SMÍCHOVSKÁ KLÁNÍ K MEZINÁRODNÍMU DNI DĚTÍ 2013
Turnaj odložen z června kvůli povodním v hlavním městě Praze.
Maličká jinecká výprava se zúčastnila turnaje s malou účastí. Fotil Aleš Fürst.
Terezka Lísková si opet přivezla cenu. Poděkování A. Fürstovi a V. Lískovi.

foto, tabulky a článek zde

Uskutecnilose
28. září 2013, Chodouň - SVATOVÁCLAVSKÝ TURNAJ 2013
První šachový výlet v novém školním roce se vydařil.
Tři medaile pro výpravu Pionýrské skupiny Jince.
Prosadili se noví i navrátivší se hráči z Jinec.

foto a článek zde

Uskutecnilose
29. SRPNA 2013 - Ohrazenice LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI 2013
I letos připravili pořadatelé odpoledne plné zajímavých zážitků.
Letos se na programu podílel i kroužek U koní Pionýrské skupiny Jince. (na snímku).
Velkému zájmu se těšily i atrakce, které předvedli hasiči, včetně dopravní nehody.

foto a článek zde

Uskutecnilose
11. září 2013, Jince - OTEVŘENÁ KLUBOVNA PIONÝRA A PIONÝRSKÝ MINITURNAJ
Prezentace činnosti Pionýrské skupiny Jince, která vyvrcholila šachovým miniturnajem.
Turnaj byl premiérou mimo jiné i pro Tadeáče Červenku z Podluh (na snímku).
Zvítězila Terezka Lísková před Václavem a Františkem Vejrem.

foto a článek zde

Uskutecnilose
14. září 2013, Smíchov - turnaj všech generací O POHÁR HALÓ NOVIN
Hrálo se v důstojných prostorách smíchovského pivovaru Staropramen o pěkné ceny.
Výprava Pionýrské skupiny Jince se čtyřmi hráči přivezla 4 ceny.

foto, článek a výsledky zde

Uskutecnilose
všechny prázdninové neděle, Jince - Letní miniturnaje 2013
Celkově zvítězil Miroslav Maršálek před Martinem Šilhánkem a Terezkou Lískovou.
Velké boje byly o druhé a další místa v žácích. A jak to nakonec dopadlo?

foto a výsledky zde

Uskutecnilose
11. srpna 2013 - Šachový tábor Růžená
Velice dobře si v táborovém turnaji vedla Terezka Lísková.
Obsadila 2. místo ze 16 soutěžících, jen půl bodu za vítězem.

foto a výsledky zde

Uskutecnilose
4. května 2013, Středočeský kraj - ZÁKLADNÍ KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽÁKŮ
Jince mají 4 potupující chlapce a dvě nadějné dívky
Martin Šilhánek a Václav Vejr přeborníky svých kategorií.

Další foto a výsledky zde

Uskutecnilose
20. dubna 2013, Český Brod - Krajský přebor v rapid šachu
rekordní účast středočeských šachistů, mnozí jinečtí nevyužili
Úspěch Martina Šilhánka, dobří byli i Jakub Šmejkal a David Vošický

Další foto a výsledky zde

Uskutecnilose
Základní kolo Krajského přeboru žáků – jednotlivci – region Příbram
Stav soutěže po 5. turnaji, který se uskutečnil 13. dubna v Jincích
Poslední – šestý – turnaj proběhne 4. května v DDM Příbram.

Současný stav a další informace zde

Uskutecnilose
13. dubna 2013, posádkový dům armády Jince: JINECKÝ PĚŠEC 2013
43 českých a ruských soutěžících. Putovní pohár a Pěšec na rok do Zdic
Dvě medaile pro Jince: Martin Šilhánek a Václav Vejr

Další foto a výsledky zde

Uskutecnilose
1. dubna 2013, Jince VELIKONOČNÍ MINITURNAJ
Tentokrát se nejvíce dařilo dospělým hráčům
Zvítězil Jiří Zadina starší, nejlepší žák Martin Šilhánek

Další foto, výsledky a články zde

Uskutecnilose
13. března 2013 Jince - MINITURNAJ K MEZINÁRODNÍMU DNI ŽEN
Zvítězila Lea Rosenbaumová (Zdice), nejlepší z Jinec Viktorie Bažantová
Rekordní účast hráčů na MT, rekordní účast dívek na turnajích regionu

Další foto, výsledky a články zde

Uskutecnilose
9. března 2013, Praha, Zborovská - TURNAJ K MEZINÁRODNÍMU DNI ŽEN
Zúčastnili jsme se bojů poblíž místa slavného Smíchovského tanku.
Jedna z pěkných cen putovala i do Jinec díky Jakubu Šmejkalovi

Další foto, výsledky a články zde

Uskutecnilose
2. března 2013 - Příbramská rošáda – král
Prvních šest míst obsadili hráči ŠK Pyrit Příbram
Nejmladší: Jakub Kašpárek z Jinec, nejlepší jinečák: Václav Vejr

Další foto a výsledky zde

Uskutecnilose
23. února 2013, Praha Smíchov - Turnaj kosmonautů
Setkání s Vladimírem Remkem a cena pro Terezku Lískovou
Dopadli jsme dobře, ale stále je co zlepšovat

Další foto, výsledky a články zde

Uskutecnilose
9. února 2013 - OTEVŘENÝ PŘEBOR JINEC MLÁDEŽE
Zvítězil Martin Simet z Košutky Plzeň
V kategorii do 10 let byl nejlepší Josef Kahoun

Další foto a výsledky zde

Uskutecnilose
1. února 2013 - PRVNÍ VÝLET NA LEDOVOU PRAHU
Největší úspěch mělo opět Muzeum Policie.
Dále jsme navštívili Vyšehrad, Slavín, Smetanovo muzeum, Orloj ...

Další foto a článek zde

Uskutecnilose
6. ledna 2013, Jince, Ohrazenice - TŘÍKRÁLOVÝ PRŮVOD 2013
Prošel z Královek Jincemi a Ohrazenicí zpět na Královky.
Pořádal Kroužek U koní Pionýrské skupiny Jince.

Další foto a článek zde

Uskutecnilose
2. ledna 2013, Jince - NOVOROČNÍ MINITURNAJ 2013
Mile překvapila velká účast žáků a dorostenců.
Zvítězil Jakub Hrkal před Petrem Fenclem a Martinem Šilhánkem.

Další foto,výsledky a článek zde

Uskutecnilose
26. prosince 2012, Jince - VÁNOČNÍ MINITURNAJ 2012
Největší překvapení: 2. místo Aničky Šimpachové,
bronz pro Jakuba Kašpárka z MŠ Jince.

Další foto a článek zde

Uskutecnilose
22. prosince 2012, Praha Smíchov - O vánočního Kapra 2012
Pionýrská skupina Jince přivezla 2 ceny

Další foto a výsledky zde

Uskutecnilose
15. prosince 2012, Milín MILÍNSKÁ VEŽ 2012
1. místo: Filip Balek z Kamýka nad Vltavou, hráč ŠK Pyrit Příbram
stříbro a bronz: Tomáš Zadina a Petr Fencl z Jinec

Další foto a výsledky zde

Uskutecnilose
9. prosince 2012, Jince - VÝPRAVA NA SLONOVEC 2012
Příjemná vycházka Kroužku U koní s koňmi a psy
krásnou přírodou okrajové části Vojenského újezdu Brdy.

Další foto zde

Uskutecnilose
1. prosince 2012, Praha Smíchov - MIKULÁŠSKÁ ŠACHOVÁ NADÍLKA 2012
2. prosince, Příbram, Koliba U města Příbraně: Mikuláš pro děti

Uskutecnilose
20. listopadu 2012, Příbram - OKRESNÍ KOLO PŘEBORU ŠKOL 2012
Pro Jince: zlato, stříbro, bronz a postup do kraje
1. místo v mladších žácích vybojovalo družstvo:
Vejr V., Lísková T., Šmejkal J., Haken V. a Kahoun J.

Další foto a výsledky zde

Uskutecnilose
17. listopadu, Chodoun - PŘEBOR MĚSTA ZDICE 2012

Uskutecnilose
3. listopadu 2012, Jince - TURNAJ NADĚJÍ A PŘEBOR ZŠ 2012
Nejcennější trofeje do Kamýka a Příbrami.
Zvítězili Filip Balek a Dominika Králíková.
Nejlepší domácí: Martin Šilhánek, V.Vejr a D.Veselý.
BLAHOPŘEJEME!

Další foto a výsledky zde




Uskutecnilose
24. října 2012, Jince - PODZIMNÍ MINITURNAJ
Zvítězil Martin Šilhánek před Václavem Vejrem a Jakubem Šmejkalem.
BLAHOPŘEJEME!

Další foto a výsledky zde